Në pritje të klipit të ri nga Majk (Video)

Në pritje të klipit të ri nga Majk (Video)

Reperi Majk ka paralajmëruar videoklipin e tij të ri, për të cilin shpreson që të vëhet një tjetër hit.

Kënga mban titullin “Kcen”, ndërsa këngëtari e ka publikuar edhe një pjesë të shkurtër të videos.

Në bazë të njoftimit, kënga do të publikohet të hënën në ora 19:00.

 

Klipi i ri vjen pas bashkëpunimit tejet të suksesshëm të Kastriot Rexhës me Getoar Selimin, “Ajo”, që ka kaluar shifrën prej 22 milionë shikimesh në YouTube. /Telegrafi

 

Previous LSDM:Shpenzimet për fillimin e vitit shkollor sa paga minimale
Next Ku po e xhiron klipin e ri Lindoni? (Foto)

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Rita Ora shkëlqen në “partyn” e GQ (Foto)

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, mbrëmë ka marrë pjesë në ahengun e organizuar nga revista “GQ” dhe “Warner Bros”.Bukuroshja 25-vjeçare që dje përfundoi pushimet në Ulqin, ka shkëlqyer me

Showbiz 0 Comments

“Bon Bon” e Era Istrefit, kënga e ditës në radion zvicerane

Në atdheun e saj ajo është tashmë e famshme, videot e saj klikohen me miliona herë.Ajo duket si një popstar dhe tingëllon si njëra prej tyre si Rihana! Me këtë

Showbiz 0 Comments

Rikthehet në YouTube videokënga e Leonora Jakupit (Video)

Është rikthyer në kanalin muzikor video e këngës së Leonora Jakupit. Bëhet fjala për projektin e fundit që e ka sjell single “S’e ndaloj”. Kënga kur u publikua kishte marrë

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply