rthrhrrjj

rthrhrrjj

18:00
Georgia
? – ?
Austria
 
20:45
Serbia
? – ?
Ireland
 
20:45
Wales
? – ?
Moldova
 
20:45
Albania
? – ?
FYR Macedonia
 
20:45
Israel
Italy
 
20:45
Spain

Previous Këngë e re nga Blunt e Real1?
Next Maqedoni, nesër skadon afati për paraqitjen e dëmeve nga vërshimet

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Morena dhe Aida vijnë me duetin “Amore” (Video)

Morena Taraku dhe Aida Doçi kanë sjellë bashkëpunimin e tyre me titull “Amore”. Chipsi e ka bërë muzikën dhe e ka shkruar tekstin e kësaj kënge. Miksimi dhe masterizimi është

Showbiz 0 Comments

“Pasha jetën”, lansohet dueti nga Capital T dhe Majk

Dy reperët e shumë pëlqyer të skenës shqiptare, Capital T dhe Majk, e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre muzikor që e kanë shoqëruar me videoklip. Kënga titullohet “Pasha jetën” dhe

Showbiz 0 Comments

Projekti i ri i Capital T vjen të dielën, ja detajet

Capital T ka konfirmuar lansimin e projektit të ri.Reperi shqiptar ka konfirmuar lansimin e projektit të ri të tij më 1 maj në ora 17:00. Videoklipi titullohet “Thirrëm n’Telefon” dhe

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply