2po2 shkel në para!

2po2 shkel në para!

Reperi i njohur 2po2 shumë shpejt ka paralajmëruar se do të vijë me një bashkëpunim të ri me këngëtaren Elvana Gjata dhe Capital T.

Nga postimet e këngëtarëve në rrjetet sociale, kemi kuptuar se projekti i tyre i ri do të karakterizohet me ngjyrën vjollcë, dhe kështu pritet të jetë edhe videoklipi i tyre.

2po2 ka publikuar sot në llogarinë personale në Instagram një fotografi, ku është shfaqur sërish nën efektete e ngjyrës vjollcë, por ajo çfarë vërehet është se me anë të efekteve ai ka bërë të duket sikur po ecën mbi kartmonedhat 500 euroshe.

 

Mbase ai ka dashur që të tregojë se titulli i këngës mund të ketë të bëjë me paranë. 

Previous Sabri Fejzullahu së shpejti me këngë të re
Next I blen qenit tetë iPhone 7s (Foto)

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Jo vetëm xhudo, Majlinda Kelmendi shfaqi edhe bukurinë dhe elegancën (Foto)

Rrallëherë e shohin me flokë të rregulluar me kujdes e grim që tregon bukurinë, thjeshtësinë dhe elegancën e saj. Majlinda Kelmendin jemi mësuar ta shohim vetëm në veshje sportive.Por, mbrëmë

Showbiz 0 Comments

A është kjo vetura 300 mijë dollarëshe e Noizyt? (Foto)

Të gjithë e mbajnë mend lumin e akuzave dhe ofendimeve mes moderatorit të ‘Top Channel’, Ledion Liço, dhe reperit Noizy, mbrëmjen e ‘Top Awards’. Në përpjekje për të justifikuar mungesën

Showbiz 0 Comments

Dua Lipa nuk ka pasur ftesë zyrtare për koncertin e 10 vjetorit të pavarësisë, thotë babai i saj

Pas pretendimeve se Dua Lipa kërkoi shuma të caktuara për të performuar në koncertin e 10 vjetorit të pavarësisë ka folur babai i saj, Dukagjin Lipa. Spekulime të shumta qarkulluan

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply