I blen qenit tetë iPhone 7s (Foto)

I blen qenit tetë iPhone 7s (Foto)

Coco mund të jetë qeni më i llastuar në të gjithë botën.

Kafsha e rracës Alaskan Malamute ka marrë si dhuratë nga padroni i tij i përkushtuar tetë telefona iPhone 7s – djali i vetëm i burrit më të pasur në Kinë Wang Jianli, sipas mediave vendase.

Fotot e postuara online tregojnë qenin me fat pranë kutive që mendohet të përmbajnë smartphonat me vlerë 800 funte secili, transmeton tiranaobserver.

 

Pronari i Coco, Wang Sicong, 28 vjeç, është arsimuar në Kolegjin Winchester dhe ka një pasuri prej 430 milionë funte.

2

3

 

Previous 2po2 shkel në para!
Next SULM NDAJ NJË GRUAJE ME MBULESË DHE VAJZËS SË SAJ NË GJERMANI

About author

You might also like

Rrëzohet keq në tokë, pasi rrotullohet në një lodër fëmijësh (Video)

Një baba nga Montreali i Kanadasë, ka mbetur i shtrirë për toke pasi është rrëzuar nga një tavolinë rrotulluese. Ai ka hipur në këtë objekt që ka formë të rrumbullakët

Pasi u shkarkua nga puna, e shkatërroi aeroplanin me eskavator!

Punëtori i mërzitur në aeroport vendosi të marrë hak për shkarkimin e tij nga puna duke e shkatërruar një aeroplan të parkuar. Pasi u shkarkua, një ish-punonjës shkoi me një

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply