Rrëzohet keq në tokë, pasi rrotullohet në një lodër fëmijësh (Video)

Rrëzohet keq në tokë, pasi rrotullohet në një lodër fëmijësh (Video)

Një baba nga Montreali i Kanadasë, ka mbetur i shtrirë për toke pasi është rrëzuar nga një tavolinë rrotulluese.

Ai ka hipur në këtë objekt që ka formë të rrumbullakët dhe ka nisur të vrapojë, por nuk ka mundur të ndalet, transmeton Telegrafi.

Forca centrifugale e ka sjellë atë disa herë dhe më pas e ka hedhur poshtë kur ka dashur të zbret. Derisa ai lëshonte klithma nga dhimbjet, vajzat e tij qeshnin dhe e filmonin.

 

Shikoni videon e postuar më poshtë, dhe bëni më shumë kujdes kur shkoni në park dhe doni të provoni lojërat e fëmijëve. /Telegrafi


Previous Mikro jetesa në SHBA (Foto)
Next Xhipi i mahnitshëm me gjashtë rrotë, që konkurron me Mercedes-AMG 6×6 (Foto)

About author

You might also like

Pasi u shkarkua nga puna, e shkatërroi aeroplanin me eskavator!

Punëtori i mërzitur në aeroport vendosi të marrë hak për shkarkimin e tij nga puna duke e shkatërruar një aeroplan të parkuar. Pasi u shkarkua, një ish-punonjës shkoi me një

I blen qenit tetë iPhone 7s (Foto)

Coco mund të jetë qeni më i llastuar në të gjithë botën. Kafsha e rracës Alaskan Malamute ka marrë si dhuratë nga padroni i tij i përkushtuar tetë telefona iPhone

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply