Dua Lipa fton në skenë fansat e saj që të vallëzojnë me të

Dua Lipa fton në skenë fansat e saj që të vallëzojnë me të

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka ftuar fansat e saj në skenë gjatë koncertit të mbajtur në Manchester.

Dua Lipa ka potencuar se ishte e sëmurë, por definitivisht u argëtua.

“Nuk kam valltarë rezervë, prandaj vendosa që të ftojë disa fansa nga rreshti i parë që të më bashkohen në skenë në koncertin e sotëm në Manchester. Sonte kishte shumë argëtim, përkundër që isha e sëmurë më bëtë të buzëqesh. Faleminderit gjithmonë”, ka shkruar ajo.

 

Dua po vazhdon të punojë në albumin e saj të përmasave botërore. /Telegrafi

Previous Fjolla Morina së shpejti me këngë të re, a do të konkurrojë në “Kënga Magjike”? (Foto)
Next Sonte lansohet “Aviona” nga Cozman dhe Onat, artistët paralajmërojnë hip hop të mirë (Video)

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Vig Poppa vjen me shumë risi: Flet edhe rreth albumit të ri

Tash e 13 vjet më parë emri i tyre është shumë i dashur për publikun shqiptar. Nisën karrierën si dy djem që bënin Hip-Hop, ku përçonin mesazhe përmes këngëve të

Showbiz 0 Comments

Sonte lansohet “Aviona” nga Cozman dhe Onat, artistët paralajmërojnë hip hop të mirë (Video)

Reperët e Babastars, Cozman dhe Onat, do të lansojnë sonte videoklipin e tyre të ri, “Aviona”. Projekti i cili ka dy vite që ka nisur të punohet, në fakt vjen

Showbiz 0 Comments

“Ajo” arrin 10 milionëshin (Video)

Kënga më e re e Ghetto Geasyt dhe Majk, “Ajo” ka arritur shifrën e dhjetë milionë klikimeve në YouTube. “Ajo” u publikua më 16 qershor. Kënga është punuar nga dyshja

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply