Kosova përfundon stërvitjen e fundit para takimit me Ukrainën

Kosova përfundon stërvitjen e fundit para takimit me Ukrainën

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll ka mbajtur stërvitjen e fundit para ndeshjes me Ukrainën.

Kosova nesër në Poloni është mysafire e Ukrainës në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Botëtor ‘Rusia 2018’.

Sot (e shtunë) në stadiumin e Krakovës, pas konferencës për shtyp, lojtarët e Kosovës kanë mbajtur seancën e fundit stërvitore, transmeton Lajmi.net.

 

Ndeshja mes Ukrainës dhe Kosovës zhvillohet nesër duke filluar nga ora 18:00.

 

Previous Xhaka zbulon se në çfarë gjuhe flet me Mustafin te Arsenali
Next 10 mënyrat që ta dalloni mjaltin e vërtetë natyror

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

The Do’s and Don’ts of getting a Website | Make A Website For Free

You know you are in need of a web site for yourself or your organization. A web site is simply some other advertising software. Going to a search engine and

Uncategorized 0 Comments

Shkarkimi i De Boer mund të vijë gjatë ditës

Pas humbjes së Interit ndaj Sampdorias me rezultat 1-0, trajneri i Interit, Frank De Boer, rrezikon seriozisht shkarkimin. Sipas Rai Sport, situata e teknikut holandez te Nerazzurrët është mjaftë brengosëse. Humbja

Uncategorized 0 Comments

The Do This, Obtain That Guide In Organization Solutions

Check out long term phenomena lines to determine precisely occurring inside and out of doors your sector. Meant for instance, a corporation has a proper purpose to lower inventory through

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply