Sonte lansohet “Aviona” nga Cozman dhe Onat, artistët paralajmërojnë hip hop të mirë (Video)

Sonte lansohet “Aviona” nga Cozman dhe Onat, artistët paralajmërojnë hip hop të mirë (Video)

Reperët e Babastars, Cozman dhe Onat, do të lansojnë sonte videoklipin e tyre të ri, “Aviona”.

Projekti i cili ka dy vite që ka nisur të punohet, në fakt vjen pas shumë spekulimeve dhe incidentit mes Cozmanit dhe Noizyt.

Pohimet për një “diss” u hodhën poshtë, por artistët kanë paralajmëruar një këngë ndryshe prej tyre, shkruan Telegrafi.

Onati dje në emisionin Reload të TV Dukagjinit tha se kënga është punuar tash e sa kohë dhe bëhet fjalë për një klip jashtëzakonisht të mirë.

Në anën tjetër Cozman në faqen e tij zyrtare në Facebook u ka bërë thirrje adhuruesve të tij që të bëhen gati dhe ai pati një mesazh për ata që e duan hip hopin.

“Besoj që ka me ju pëlqy, sidomos atyre që nuk kanë dëgjuar hip hop t’mirë që moti”, ka shkruar Cozman në faqen e tij zyrtare.

Projekti është punuar nga LiBeats në tekst të vet reperëve, kurse klipin e ka punuar Think Creative. Klipi vjen premireë në portalin Telegrafi në ora 19:00.

Previous Dua Lipa fton në skenë fansat e saj që të vallëzojnë me të
Next Guardiola gati të godasë Bayern Munichun, Vidal në radarin e tij

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Dua Lipa shkruan historinë, arrin një miliard klikime me “New Rules”

Superylli shqiptar me famë botërore, Dua Lipa, po feston suksesin e radhës gjigant të saj. Bukuroshja nga Prishtina vitin e kaluar kishte një prej viteve më të mira në karrierë.

Showbiz 0 Comments

Lista zyrtare: Ja kush synon ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion

Festivali i Këngës në Radio Televizionin Shqiptar që këtë vit ka premtuar surpriza falë edhe kuadrove të reja të aderuar kryesisht nga Top Channel tashmë ka bërë publike listën e

Showbiz 0 Comments

Babai i Noizyt flet për gjendjen e të birit dhe për momentin kur e takoi

Babai i Noizyt, Bashkim Rajku, ka komentuar përleshjen e armatosur në Prishtinë, ku mbeti i plagosur djali i tij. “Noizy është shëndoshë e mirë si kokrra e mollës. Është gjuajtur

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply