“Lamborghini” kosovar i ndërtuar nga djaloshi nga Gjilani (Video)

“Lamborghini” kosovar i ndërtuar nga djaloshi nga Gjilani (Video)

Djaloshi nga Gjilani, i cili krijoi automobilin e tij, është inspiruar nga marka e njohur e veturave Lamborghini.

Driton Selmani ka punuar në këtë veture përgjatë dimrit të kaluar dhe në fund kjo është arritja e tij.

Deri më tani sipas tij janë shpenzuar afro 30 mijë euro.

Ai është inspiruar nga Lamborghini Reventon, duke i ofruar shumë origjinalit derisa premton se do të bëjë përparime të mëtutjeshme.

Motori dhe pjesa e jashtme ishte e llojit Mitsubishi 3.0.


Previous Në lartësinë e luksit: Hoteli super-luksoz me katër rrota! (Foto)
Next Iniciativat për shpërndarje të Kuvendit në duar të Veljanovskit

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

New Step by Step Roadmap for Website landing page

You need to put up the pages in a fashion that every category will standing for its concentrate on keyword and attract consumers who are interested in finding particular kinds

Uncategorized 0 Comments

Most recently, online dating sites in Vietnam has gained charm, making it simpler to get entry to a listing of Vietnamese mail sequence brides

The Awful Side of Find Love If you’re on the lookout for love in addition to need to find love, yet can’t discover love, simply have yourself to blame. Understanding

Uncategorized 0 Comments

Skautët e Unitedit mbrëmë ishin në ndeshjen e PSG-së

Shumë skautë të klubeve, përfshirë edhe ata të Manchester Unitedit janë parë në stadiumin e Bordeaux. Paris Saint-Germain është përballur mbrëmë me skuadrën e Bordeaux në kuadër të LIgue 1

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply