Tregohet data e lansimit të Galaxy S8

Tregohet data e lansimit të Galaxy S8

Me të gjithë dramat e kohës së fundit mbi Galaxy Note 7 mund të hamendemi se Samsung do të nxitojë të lansojë telefonin e ardhshëm Galaxy S8. Mirëpo sipas spekulimeve të fundit, nuk do të ndodhë kështu.

Sipas disa burimeve të reja, Galaxy S8 do të vijë më 26 shkurt, një ditë para konferencës MËC 2017.

Lajmi vjen nga llogaria e Twitter @Ricciolo1 të cilët poashtu kanë predikuar lansimin e Galaxy S7 dhe S7 Edge.

 

Nga cicërima e postuar thuhet se data është e konfirmuar, megjithatë, pas rrëmujës së Note 7, kjo datë mund të mos jetë e sigurtë.

Ndërkohë, thashethemet tjera bëjnë të ditur se S8 do të ketë kamera dyshe të njohura si “LightUp Camera” dhe “Light+ Camera”, të dizajnuara për të përmirësuar dritën dhe kthjelltësinë e imazheve në ambiente me dritë të vogël natyrale.

Previous Merret vesh data e lansimit të Galaxy S8
Next Në lartësinë e luksit: Hoteli super-luksoz me katër rrota! (Foto)

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

The Newly Leaked Secrets to Vpn for Windows Disclosed

The Hidden Gem of Vpn for Windows A VPN is particularly simple download and make use of. It is far from mainly difficult or expensive to be able to establish

Uncategorized 0 Comments

Easy Secrets For My Beautiful Bride – Straightforward Advice

The Dirty Truth on Internet Brides, Beautiful Brides, Women, Attrsct Love, Attract Women Men like women that are well-read. Normally ladies search for customers. Slavic women are! Women are demanding.

Uncategorized 0 Comments

In depth Notes to be able to Start a Internet site | How To Create A Website Free

You know you are in need of a site for yourself or perhaps your organization. An online site is simply a further advertising tool. Going to a search engine and

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply