Mozzik mohon pjesëmarrjen në “Kënga Magjike”

Mozzik mohon pjesëmarrjen në “Kënga Magjike”

Reperi i njohur Mozzik është përfolur së fundmi se mund të jetë një nga emrat e rinj pjesmarrës në festivalin “Kënga Magjike 2016”, por kjo mesa duket del të mos jetë e vërtetë.

Prezantuesi i festivalit Ardit Gjebrea në emisionin e tij të fundit konfirmoi pjesmarrjen e disa artistëve të rinj, të cilët pritet të interpretojnë live javën e ardhshme, dhe njëri ndër emrat ishte Gramos Aliu, por që në fakt është një këngëtar tjetër dhe ngjan me emrin e Mozzik-ut, i cili është Gramoz Aliu.

Telegrafi ka kontaktuar me menaxhmentin e këngëtarit, gjersa ata e kanë mohuar kategorikisht këtë lajm, duke thënë se Mozzik shumë shpejt do të sjellë në treg një bashkëpunim të ri me këngëtaren Arta Mehmeti, dhe nuk ka në plan të marrë pjesë në ndonjë festival. /Telegrafi

Previous Pamje prej klipit të ri të Genta Ismajlit (Video)
Next Bunjaki i sigurt: Kualifikohemi në Kampionat Evropian

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Enca dhe Noizy mbi 30 milionë klikime me “Bow Down” (Video)

Vera 2016 ka sjellë shumë projekte muzikore nga artistët tanë, disa prej tyre kanë qenë “hite”, e ndërsa ca të tjerë kanë mbetur në hije. Një nga këngët më të

Showbiz 0 Comments

Vig Poppa vjen me shumë risi: Flet edhe rreth albumit të ri

Tash e 13 vjet më parë emri i tyre është shumë i dashur për publikun shqiptar. Nisën karrierën si dy djem që bënin Hip-Hop, ku përçonin mesazhe përmes këngëve të

Showbiz 0 Comments

Premierë: Luana Vjollca publikon “Je veç ti” (Video)

Këngëtarja Luana Vjollca ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe videoklipin “Je veç ti”.Kënga është baladë dhe trajton temën e dashurisë në çift. Muzika është realizuar

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply