Tragjedi në Idrizovë, vdes I burgosuri rrugës për në spital

Tragjedi në Idrizovë, vdes I burgosuri rrugës për në spital

Në orën 23:11 minuta është parqitur në polici se në orën 21:45 minuta në rrugën prej burgut të idrizovës e deri tek qendra klinike ka humbur jetën një I burgosur.

Bëhet fjalë për 46 vjecarin SH.Z nga fshati Radozhdë I strugës .

Nga ana e mjekut të ndihmës së shpejt ka qenë e konstatuar vdekja.

 

Me urdhër të prokurorit public I vdekuri është dërguar në gjykatën e medicinës për obduksion. /R.Vati

Previous Veljanoski sot do t’i shpallë zgjedhjet e parakohshme parlamentare
Next Zaev: Maqedonia po qan për ndryshime

About author

You might also like

Maqedoni 0 Comments

Vazhdon seanca gjyqësore për “Lagjen e Trimave”, mbrojtja në listë ka 50 dëshmitarë, mes tyre dhe politikanë

Sot vazhdon seanca gjykuese për rastin e “Lagjes së Trimave” në Kumanovë. Do të dëgjohen dëshmitarët e palës mbrojtëse. Si që lajmëroi avokati Naser Raufi, më së paku 50 dëshmitarë do

Maqedoni 0 Comments

Analistët: Bejli dhe Orav urgjentisht ndërpritni të gjitha kreditë për Maqedoninë

Analistët në Maqedoni mendojnë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimi Evropian ka mundësi që brenda 24 orëve ta detyrojnë qeverinë nëMaqedoni, sidomos ish kryeministrin Nikolla Gruevski të ndërhyjë për të tërhequr vendimin

Maqedoni 0 Comments

Rreth 270.000 nxënës në Maqedoni, nesër e fillojnë vitin shkollor

Nxënësit nesër kthehen në bankat shkollore. Vitin e ri shkollor do ta fillojnë rreth 270.000 nxënës, prej të cilëve 188.000 filloristë dhe 80.000 nxënës të shkollave të mesme. Sipas të

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply