Të hënën publikohet kënga e Erës?

Të hënën publikohet kënga e Erës?

Fansat e Era Istrefit në Kosovë e po ashtu në botë janë duke shijuar akoma projektin ‘BonBon’.

‘Etja’ për projektin e ri të Istrefit është shtuar dje kur Ultra Music konfirmoi që shumë shpejt do të publikohet kënga e prishtinases.

Por, në mediat sociale tashmë po figuron një ditë që po mendohet se do të jetë dita e publikimit të projektit të Erës.

Ultra Music në Instagram kanë shkruar “Të hënën një këngë e re” e kaq ka mjaftuar që fansat e Erës ta përhapin lajmin.

Mbetet të shihet nëse e hëna do të jetë dita e projektit ndërkombëtar të Era Istrefit.

Previous Të dielën, akrepat e orës kthehen një orë mbrapa
Next Linjë e re ajrore Shkup – Hanover

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Luana Vjollca lajmërohet nga stadiumi, paralajmëron diçka të re (Foto)

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur  Luana Vjollca gjatë vitit 2016 nuk është prezantuar me asnjë projekt muzikor para publikut, por mesa duket kjo do të zgjasë për vetëm edhe shumë

Showbiz 0 Comments

Fjolla Morina së shpejti me këngë të re, a do të konkurrojë në “Kënga Magjike”? (Foto)

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, së fundmi është mjaft e angazhuar me spektaklit “Dance with me 3”, ku nga java në javë po sjell performanca nga më të ndryshmet. Por,

Showbiz 0 Comments

Yjet që s’arritën ta kryejnë shkollën

Edhe pse arsimimin nuk duhet barazuar me inteligjencën, shumica e njerëzve janë të befasuar kur dëgjojnë se disa nga aktorët më të mëdhenj të Hollivudit nuk e kanë përfunduar shkollën

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply