3 milionë për “Lejla” (Video)

3 milionë për “Lejla” (Video)

Bashkëpunimi mes Elvana Gjatës, Capital T dhe 2po2 është shëndërruar në hit tashmë, vetëm 7 ditë pas publikimit.

“Lejla” ka thyer rekord klikimesh në Youtube dhe tani shënon milionin e tretë, shkruan lajmi.net.

Në më pak se një javë pas publikimit kjo këngë ka kaluar shifrën e 3 milionë klikimeve.

Kënga tashmë është bërë hit dhe po dëgjohet gjithandej.

Previous Anketë: Gjysma e pronarëve të Note do të kalojnë në iPhone 7
Next Shkup, dhjetë aksidente dje në Shkup, “karrotreci” largon 89 automjete

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

A është kjo vetura 300 mijë dollarëshe e Noizyt? (Foto)

Të gjithë e mbajnë mend lumin e akuzave dhe ofendimeve mes moderatorit të ‘Top Channel’, Ledion Liço, dhe reperit Noizy, mbrëmjen e ‘Top Awards’. Në përpjekje për të justifikuar mungesën

Showbiz 0 Comments

“Edhe dy yje të reja kosovare kanë depërtuar në skenën ndërkombëtare”

Rita Ora? Ajo nuk është e vetme – kështu e nis shkrimin portali zviceran tio.ch duke i përmendur dy yjet e reja nga Kosova që po arrin sukses ndërkombëtar, Dua

Showbiz 0 Comments

Mozzik mohon pjesëmarrjen në “Kënga Magjike”

Reperi i njohur Mozzik është përfolur së fundmi se mund të jetë një nga emrat e rinj pjesmarrës në festivalin “Kënga Magjike 2016”, por kjo mesa duket del të mos jetë

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply