Formacionet e mundshme, Juventus-Lyon

Formacionet e mundshme, Juventus-Lyon

Juventusi do të tentojë të marrë fitore për ta siguruar një vend në fazën nokaut.

Zonja e Vjetër do të luajë me skuadrën më të mirë dhe mund ta ndërrojë formacionin duke kaluar në 4-4-2.

Mbrojtja do të jetë me katër, ndërsa Miralem Pjanic do të luajë në rolin e mesfushori ofensivë.

 

Edhe Lyon do të provojë të sulmojë pasi i duhen pikët për t’i mbajtur gjallë shpresat. /Telegrafi

 

 

Previous Lista zyrtare: Ja kush synon ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion
Next Maqedoni: Nëntori më i ftohtë se mesatarja, dhjetori më i ngrohtë

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

Shqipëria lë pas Anglinë, Spanjën e Italinë

Fanella zyrtare e Shqipërisë për Euro 2016 është një nga më të shtrenjtat e garës. Këtë e bën të ditur tabloidi “Daily Mirror” që publikon listën e Kombëtareve që kanë

Uncategorized 0 Comments

Ky është fajtori për eliminimin e Bayernit sipas Rummeniges (Foto)

Karl Heinz Rummenigge ka fajësuar gjyqtarin Cuneyt Cakir për eliminimin nga Atletico Madrid në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Zyrtari i lartë i Bayern Munichut ka thënë se gjyqtari nuk

Uncategorized 0 Comments

Arsenali nuk e shet Walcottin

Arsenali nuk është i interesuar që ta shes anësorin Theo Walcott. Lojtari nuk ka tregua formë të mirë këtë vit dhe për rrjedhim ka mbetur edhe jashtë kombëtares angleze për

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply