Vig Poppa vjen me shumë risi: Flet edhe rreth albumit të ri

Vig Poppa vjen me shumë risi: Flet edhe rreth albumit të ri

Tash e 13 vjet më parë emri i tyre është shumë i dashur për publikun shqiptar.

Nisën karrierën si dy djem që bënin Hip-Hop, ku përçonin mesazhe përmes këngëve të tyre, duke vazhduar më tej me ndjekjen e trendit që masa e kërkon.

Mirëpo çdo kush e di që grupi Kaos di të bëj Hip-Hop. E ndonëse dy albumet e tyre vazhdojnë ende të pëlqehen, Vig Poppa ka thënë për Reload të RTV Dukagjinit, që fansat e tyre nuk do ti lënë me kaq.

 

Ai dhe Lumi B kanë filluar të mendojnë për të sjell një album të ri, në të cilin do të ketë muzikë të mirëfilltë.

Ndër të tjera Vigani ka zbuluar edhe shumëçka tjetër rreth jetës dhe karrierës së tij. /Telegrafi

Previous Si t’i pjekin në mënyrë të përsosur gështenjat në furrë? (Video)
Next Bogov: Investimet kanë dështuar, PBV do të rritet për 2,3%

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

A është kjo vetura 300 mijë dollarëshe e Noizyt? (Foto)

Të gjithë e mbajnë mend lumin e akuzave dhe ofendimeve mes moderatorit të ‘Top Channel’, Ledion Liço, dhe reperit Noizy, mbrëmjen e ‘Top Awards’. Në përpjekje për të justifikuar mungesën

Showbiz 0 Comments

“Bonbon”, kënga e parë shqiptare me një milion pëlqime në YouTube (Video)

Tashmë të gjithë janë në dijeni për suksesin e padisktutueshëm të këngës “Bonbon”, të cilën e interpreton artistja kosovare Era Istrefi. Kjo këngë fillimisht mori miliona klikime në YouTube, ndërsa

Showbiz 0 Comments

Në pritje të klipit të ri nga Majk (Video)

Reperi Majk ka paralajmëruar videoklipin e tij të ri, për të cilin shpreson që të vëhet një tjetër hit. Kënga mban titullin “Kcen”, ndërsa këngëtari e ka publikuar edhe një

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply