Vig Poppa vjen me shumë risi: Flet edhe rreth albumit të ri

Vig Poppa vjen me shumë risi: Flet edhe rreth albumit të ri

Tash e 13 vjet më parë emri i tyre është shumë i dashur për publikun shqiptar.

Nisën karrierën si dy djem që bënin Hip-Hop, ku përçonin mesazhe përmes këngëve të tyre, duke vazhduar më tej me ndjekjen e trendit që masa e kërkon.

Mirëpo çdo kush e di që grupi Kaos di të bëj Hip-Hop. E ndonëse dy albumet e tyre vazhdojnë ende të pëlqehen, Vig Poppa ka thënë për Reload të RTV Dukagjinit, që fansat e tyre nuk do ti lënë me kaq.

 

Ai dhe Lumi B kanë filluar të mendojnë për të sjell një album të ri, në të cilin do të ketë muzikë të mirëfilltë.

Ndër të tjera Vigani ka zbuluar edhe shumëçka tjetër rreth jetës dhe karrierës së tij. /Telegrafi

Previous Si t’i pjekin në mënyrë të përsosur gështenjat në furrë? (Video)
Next Bogov: Investimet kanë dështuar, PBV do të rritet për 2,3%

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Sylvester Stallone ka bërë një reagim në rrjetet sociale pas lajmit të rrejshëm për vdekjen e tij duke thënë se “është kthyer nga të vdekurit”. Gjatë të hënës u rikthyen

Showbiz 0 Comments

Kjo është vetura 150 mijë euroshe e Danit

Këngëtari Ramadan Krasniqi – Dani, bazuar në karrierën e tij muzikore dhe periudhën e gjatë që është në skenë, nuk e sheh si ‘problem’ blerjen e një veture të shtrenjtë.

Showbiz 0 Comments

Jo vetëm xhudo, Majlinda Kelmendi shfaqi edhe bukurinë dhe elegancën (Foto)

Rrallëherë e shohin me flokë të rregulluar me kujdes e grim që tregon bukurinë, thjeshtësinë dhe elegancën e saj. Majlinda Kelmendin jemi mësuar ta shohim vetëm në veshje sportive.Por, mbrëmë

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply