Capital T me projekt të ri (Foto)

Capital T me projekt të ri (Foto)

Capital T po punon në projektet e reja.

Kështu së paku ka thënë reperi përmes një mesazhi në llogarinë personale në Instagram.

Reperi ka pohuar se po merret me shkrimin e teksteve dhe se këngët e reja shumë shpejt do të publikohen, transmeton Telegrafi.

“Koha për të shkruar në letër. Këngë e re së shpejti”, ka shkruar ai.

“Lejla” është projekti i fundit i reperit në bashkëpunim me Elvana Gjatën dhe reperin 2po2. /Telegrafi

Previous Mot me diell me temperatura të mëngjesit nën zero
Next Ermal Fejzullahu publikon klipin e “Ai nuk ka me t’dasht si unë” (Video)

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Të hënën publikohet kënga e Erës?

Fansat e Era Istrefit në Kosovë e po ashtu në botë janë duke shijuar akoma projektin ‘BonBon’. ‘Etja’ për projektin e ri të Istrefit është shtuar dje kur Ultra Music

Showbiz 0 Comments

Genci dhe Lyrical Son bashkohen për këngën e re (Foto)

Genc Prelvukaj po vjen me bashkëpunim të ri muzikor. Kësaj radhe Genci do të bashkojë forcat me reperin Lyrical Son. Dyshja do të publikojë këngën me titull “A tmerr malli”.

Showbiz 0 Comments

Elita Ziberi: Babi nuk më ndoqi në TV për shkak të emocioneve!

Për Elitën, pjesëmarrja në “The Voice of Turkey” dhe kthimi i të gjitha karrigeve të kuqe gjatë audicioneve të fshehura, është ende diçka e pabesueshme. “Kisha konkurruar aty para një

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply