Morena dhe Aida vijnë me duetin “Amore” (Video)

Morena dhe Aida vijnë me duetin “Amore” (Video)

Morena Taraku dhe Aida Doçi kanë sjellë bashkëpunimin e tyre me titull “Amore”.

Chipsi e ka bërë muzikën dhe e ka shkruar tekstin e kësaj kënge.

Miksimi dhe masterizimi është bërë nga Urban Entertainment dhe Darko Dimitrov.

Ana vizuale është realizuar nga Imagine Films. /Telegrafi


Previous Pa energji elektrike të premten një pjesë e komunave në Shkup
Next Performanca e Tunës në Kënga Magjike (Video)

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Kjo është përgjigjëja që i japin Edita dhe Zyberi atyre që flasin,

Edita Gashi dhe Zyber Avdiu kanë publikuar pak ditë më parë këngën “Folni Folni”. Është prekur këtë herë një subjekt me të cilin përballemi çdo ditë. Askujt nuk i pëlqen

Showbiz 0 Comments

Blunt dhe Real publikojnë projektin “Suzi”(Video)

DJ Blunt dhe Real 1 kanë publikuar videoklipin interesant, të titulluar “Suzi”. Në këtë videoklip në asnjë moment nuk shfaqen Blunt dhe Real.   Projekti është punuar nga Big Boss

Showbiz 0 Comments

Fjolla Morina së shpejti me këngë të re, a do të konkurrojë në “Kënga Magjike”? (Foto)

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, së fundmi është mjaft e angazhuar me spektaklit “Dance with me 3”, ku nga java në javë po sjell performanca nga më të ndryshmet. Por,

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply