21:45 – Këto janë rezultatet e fundit që KSHZ i ka publikuar (FOTO)

21:45 – Këto janë rezultatet e fundit që KSHZ i ka publikuar (FOTO)

21:45 – KSHZ i ka përditësuar rezultatet prej zgjedhjeve të parakohshme, të cilat mund t’i shihni në formë grafike, njofton Portalb.

1

2

3

4

5

6

Previous KSHZ i publikon rezultatet e para preliminare për të gjitha njësitë (FOTO)
Next 22:30 – Këto janë rezultatet e fundit që KSHZ i ka publikuar (FOTO)

About author

You might also like

Maqedoni 0 Comments

Ja se çfarë kanë folur Ahmeti dhe Han në bisedë telefonike

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, nëpërmjet një komunikate njofton se në një bisedë telefonike me eurokomesarin për zgjerim, Johanes Han, ka shprehur gatishmërinë që të zbatohet deri në fund Marrëveshja e

Maqedoni 0 Comments

Nga shtatori shtrenjtohen biletat e autobusëve privat në Shkup

Nga shtatori qytetarët do të paguajnë më shtrenjtë gjatë udhëtimit me autobusët privat. Biletat nga 25 denarë do të shtrenjtohen në 35 denarë, dhe ky çmim do të vlejë për

Maqedoni 0 Comments

Maqedoni, pas uikendit të ngrohtë, valë e re e të ftohtit

Pas motit të ngrohtë gjatë uikendit, hidrometeorologët nga e hëna pasdite paralajmërojnë valë të re të të ftohtit dhe borë në vendet më të larta dhe male. Sipas parashikimit të

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply