Liverpooli ofertë për lojtarin e Arsenalit

Liverpooli ofertë për lojtarin e Arsenalit

Liverpool është duke u përgatitur që të bëjë ofertë për mesfushorin e Arsenalit, Alex Oxlade-Chamberlain.

Sipas asaj që shkruan Sky Sports, The Reds janë duke menduar që të bëjnë ofertë për 23-vjeçarin që vazhdon të mbetet jashtë skuadrës së parë të Arsenal.

Forma e mirë e treguar se herë që është futur në lojë ka bërë që Liverpooli të mendoj për transferimi e djaloshit që në janar.

Anglezi ka kontratë deri në vitin 2018, por Liverpooli po mendojnë që t’i bëjnë ofertë që tani.

Sanchez, Ozil dhe Iwobi po kalojnë formë të mirë dhe kjo ka bërë që mesfushori të mos preferohet shumë. /Telegrafi

Previous Maqedoni, nesër dita e fundit e gjysëmvjetorit të parë
Next Modelet e reja të Galaxy A (2017) në fillim të janarit?

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

Kush po e keqpërdor emrin e Majlindës dhe Norës?

Driton Kuka, trajneri i Majlinda Kelmendit dhe Nora Gjakovas ka reaguar në lidhje me hapjen e llogarive false të xhudisteve. Sipas Kukës, njerëz të papërgjegjshëm po ia keqpërdorin emrin dy

Uncategorized 0 Comments

Reali edhe disa javë pa Pepen

Zinedine Zidane do të vazhdojë të luajë pa mbrojtësin portugez Pepe edhe për disa javë. I dëmtuar që më 10 dhjetor, Pepe do të vazhdojë të qëndrojë jashtë fushave edhe

Uncategorized 0 Comments

Zhdukni aknet me terapinë e kripës!

Sipas studiuesve të mjekësisë shpesh njoftoheshit për rreziqet ndaj përdorimit të sasisë së tepërt të kripës. Megjithatë sipas raportimeve të fundit dicka e tillë po del të jetë tejet efikase

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply