Reali edhe disa javë pa Pepen

Reali edhe disa javë pa Pepen

Zinedine Zidane do të vazhdojë të luajë pa mbrojtësin portugez Pepe edhe për disa javë.

I dëmtuar që më 10 dhjetor, Pepe do të vazhdojë të qëndrojë jashtë fushave edhe për të paktën tri javë.

Lajmin e ka konfirmuar klubi madrilen në një komunikatë për shtyp, ku ka theksuar se Pepe është dëmtuar në pulpë.

“Në vijim të analizave mjekësore të kryera nga mbrojtësi portugez, është evidentuar një lesion i shkallës së dytë në këmbën e majtë të Pepe”, thuhet në komunikatë, ku konfirmohet mungesa e lojtarit nesër në ndeshjen e Kupës së Mbretit ndaj Sevillan. /Telegrafi

Previous Tableti i ri i Samsung pritet të shfaqet në CES 2017
Next Era Istrefi triumfon në EBBA, artistja e re evropiane më e suksesshme e vitit (Foto/Video)

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

Flamuri shqiptar i gdhendur tek kupa e Ligës së Evropës (Foto)

Liga e Evropës sot do ti mëson dy finalistë pas përballjes mes Liverpool-Villareal dhe Sevilla-Shakhtar Donetsk. Në kupën e Ligës së Evropës të gjithë flamujt e shteteve pjesëmarrëse janë të

Uncategorized 0 Comments

Çfarë u tha Ronaldo bashkëlojtarëve pas pjesës së parë që i frymëzoi drejt triumfit

Largimi i Cristiano Ronaldos nga loja në pjesën e parë kundër Francës, nuk e ka ndalur atë që të jetë i rëndësishëm për kombëtaren e tij. Mbrojtësi portugez, Cedric Soares,

Uncategorized 0 Comments

Pothuajse e kryer, Hazard largohet nga Chelsea

Eden Hazard duhet të largohet nga Chelsea gjatë kësaj verë, raportojnë mediat britanike.Trajneri i ardhshëm i “Bluve” te Londrës, Antonio Conte dëshiron ta ndërtojë ekipin më lojtarët që identifikohen plotësisht

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply