Dy ditë para lansimit, 1 milion porosi për Nokia 6

Dy ditë para lansimit, 1 milion porosi për Nokia 6

Nokia 6 do të dalë në shitje më 19 janar dhe pritet të shihet se si do të performojë pajisja pas daljes në treg.

Megjithatë, tani për tani kemi reagimet e njerëzve dhe për momentin duket se pajisja e re nga HMD Global po përjeton interesim të madh nga klientët e mundshëm.

Deri tani, regjistrimet e kërkesave për Nokia 6 në Kinë kanë arritur në 1 milionë. Fatkeqësisht, kjo pajisje është e lansuar vetëm në këtë treg për këtë periudhë dhe ende nuk ka informacione se kur mund të shohim telefonin e ri Nokia në tregjet tjera të botës.

Nokia 6 është pajisja e vetme që është zbuluar zyrtarisht nga kompania, megjithatë, pritet që muajin e ardhshëm të shohim edhe Nokia 8, në ngjarjen teknologjike MWC 2017.

Previous Era Istrefi triumfon në EBBA, artistja e re evropiane më e suksesshme e vitit (Foto/Video)
Next Bora dhe mjegulla po e vështirësojnë komunikacionin në disa akse

About author

You might also like

Nano Tech 0 Comments

Fluturimi i parë i aeroplanit më të madh në botë nga Evropa për në Australi (video)

Aeroplani më i madh transportues në botë AN-225 ateroi sot në Perth, qytet perëndimor i Australisë, me çka përfundoi fluturimi i parë i aeroplanit të këtij lloji nga Evropa në

Nano Tech 0 Comments

Huawei zyrtarizon P9 Lite, shitet për 299 euro

Tashmë është folur shumë në lidhje me modelin e ri të telefonit të Huawei – P9 Lite, ndërsa tani telefoni është zyrtarizuar nga kompania kineze. Huawei P9 Lite vjen me

Nano Tech 0 Comments

Apple me modelet e reja të MacBook Pro më 27 tetor!

Dje është thënë se Apple pritet të lansojë serinë e re të laptopëve të ri MacBook Pro para përfundimit të këtij muaji dhe tani duket se modelet e reja do

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply