Khedira: Kemi luajtur ndeshje më të mira, por e rëndësishme është fitorja

Khedira: Kemi luajtur ndeshje më të mira, por e rëndësishme është fitorja

Mesfushori i Juventusit, Sami Khedira, ka folur pas fitores ndaj Interit.

Gjermani e pranon se Zonja e Vjetër mund të bënte më mirë, por ishte një fitore e rëndësishme.

“Besoj se ishte një ndeshje e mirë, shumë e rëndësishme për ne. Kemi luajtur në një nivel të mirë dhe jemi të lumtur”.

“Kemi luajtur ndeshje më të mira se kjo, por e kemi kontrolluar takimin”.

 “Skuadra është më e balancuar në krahasim me në parë dhe ka më shumë besim në atë që bëjnë”, ka thënë Khedira. /Telegrafi

Previous Zyrtare: Valencia – Real Madrid, zhvillohet me 22 shkurt
Next Murillo: Luajtëm mirë, ishte ndeshje inteligjente

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

The Upside to Music Online

Complete your profile with all the types of music you want. Wynk Music enables one to pay attention to Music on the web as well as download so that you

Uncategorized 0 Comments

How to Choose News Todat Internet news was shown to function as of terrific benefit for the working class. Two extremely essential techniques for reading news is via the servers

Uncategorized 0 Comments

Secrets Details Into Business Appointments Men and women are actually not Mindful Of

Things You actually Should be aware About Business conferences A person only have to be open that will changing ways meetings happen to be executed for your organization. When you

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply