Khedira: Kemi luajtur ndeshje më të mira, por e rëndësishme është fitorja

Khedira: Kemi luajtur ndeshje më të mira, por e rëndësishme është fitorja

Mesfushori i Juventusit, Sami Khedira, ka folur pas fitores ndaj Interit.

Gjermani e pranon se Zonja e Vjetër mund të bënte më mirë, por ishte një fitore e rëndësishme.

“Besoj se ishte një ndeshje e mirë, shumë e rëndësishme për ne. Kemi luajtur në një nivel të mirë dhe jemi të lumtur”.

“Kemi luajtur ndeshje më të mira se kjo, por e kemi kontrolluar takimin”.

 “Skuadra është më e balancuar në krahasim me në parë dhe ka më shumë besim në atë që bëjnë”, ka thënë Khedira. /Telegrafi

Previous Zyrtare: Valencia – Real Madrid, zhvillohet me 22 shkurt
Next Murillo: Luajtëm mirë, ishte ndeshje inteligjente

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

Flet heroi, Sadiku: Ky është goli i jetës

Heroi i fitores historike në Francë, Armando Sadiku u shpreh shumë i emocionuar pasfitores ndaj Rumanisë. “Ky është goli më i bukur dhe më emocionues në jetën time. Nuk e pash as topin që shkoi në rrjetë, vetëm doja

Uncategorized 0 Comments

Ronaldo: Ma sillni këtë klub në gjysmëfinale

Cristiano Ronaldo ka folur për kundërshtarin e radhës në Ligën e Kampionëve.Portugezi ka folur pas ndeshjes ndaj Wolfsburgut ku ai shënoi hettrik dhe menjëherë ka folur për kundërhstarin e radhës.

Uncategorized 0 Comments

Kosova pranohet në UEFA

Pas pritjes së gjatë të kosovarëve për të qenë pjesë e shtëpisë së madhe të futbollit në Evropë, UEFA sot i ka ardhur fundi. Në Kongresin e 40-të të mbajtur

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply