Murillo: Luajtëm mirë, ishte ndeshje inteligjente

Murillo: Luajtëm mirë, ishte ndeshje inteligjente

Mbrojtësi i Interit, Jeison Murillo, ka folur pas humbjes ndaj Juventsuit me rezultat 1-0.

Kolumbiani ka thënë se tani duhet harruar kjo humbje dhe të rifillojmë edhe një herë rrugëtimit drejt objektivave.

“Ishte e rëndësishme të bëjmë një ndeshje të mirë. Nuk kam luajtur vetëm unë mirë, të gjithë kanë bërë ndeshje të madhe”.

“Ishte një ndeshje inteligjente, por ata gjetën golin me Cuadradon në momentin tonë më të mirë”.

 “Tani të kthehemi në Milano dhe të rifillojmë rrugëtimin tonë”, ka thënë Murillo për Inter Channel. /Telegrafi

Previous Khedira: Kemi luajtur ndeshje më të mira, por e rëndësishme është fitorja
Next Qytetarët e Shkupit vazhdojnë të thithin ajër të ndotur

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

Whispered Virtual Data Room Secrets and Options

Info room is mostly a required software for due diligence. An across the internet data place or virtual data place is a promotion retail of critical records regarding an organization.

Uncategorized 0 Comments

The Do This kind of, Get That Guideline In Business Alternatives

Check out long lasting phenomena lines to find out wonderful happening inside and out of doors your industry. Pertaining to instance, a corporation has a ideal target to lessen inventory

Uncategorized 0 Comments

Bunjaki i sigurt: Kualifikohemi në Kampionat Evropian

Albert Bunjaki është shumë optimist se do ta kualifikojë Kosovën në “Evropianin 2020”. Për ta arritur këtë, përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës kërkon durim dhe premton punë të madhe. “Në

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply