Murillo: Luajtëm mirë, ishte ndeshje inteligjente

Murillo: Luajtëm mirë, ishte ndeshje inteligjente

Mbrojtësi i Interit, Jeison Murillo, ka folur pas humbjes ndaj Juventsuit me rezultat 1-0.

Kolumbiani ka thënë se tani duhet harruar kjo humbje dhe të rifillojmë edhe një herë rrugëtimit drejt objektivave.

“Ishte e rëndësishme të bëjmë një ndeshje të mirë. Nuk kam luajtur vetëm unë mirë, të gjithë kanë bërë ndeshje të madhe”.

“Ishte një ndeshje inteligjente, por ata gjetën golin me Cuadradon në momentin tonë më të mirë”.

 “Tani të kthehemi në Milano dhe të rifillojmë rrugëtimin tonë”, ka thënë Murillo për Inter Channel. /Telegrafi

Previous Khedira: Kemi luajtur ndeshje më të mira, por e rëndësishme është fitorja
Next Qytetarët e Shkupit vazhdojnë të thithin ajër të ndotur

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

Simeone flet për takimin me Barcën

Barcelona dhe Atletico Madrid do të takohen në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Trajneri i skuadrës madridlene, Diego Simeone ka pohuar se nuk frikësohet nga klubi katalonas, ndërsa

Uncategorized 0 Comments

Legjenda italiane mund ta zëvendësojë De Biasin te Shqipëria

Ecuria e kuqezinjve ka bërë që trajneri i Kombëtares të jetë në listën e shumë Kombëtareve të tjera si alternativë për të ardhmen që ata projektojnë. Kjo ka bërë që

Uncategorized 0 Comments

Flet heroi, Sadiku: Ky është goli i jetës

Heroi i fitores historike në Francë, Armando Sadiku u shpreh shumë i emocionuar pasfitores ndaj Rumanisë. “Ky është goli më i bukur dhe më emocionues në jetën time. Nuk e pash as topin që shkoi në rrjetë, vetëm doja

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply