Formacionet e mundshme, Barcelona – Atletico (Foto)

Formacionet e mundshme, Barcelona – Atletico (Foto)

Sot (e martë) është ndeshja e dytë mes Barcelonës dhe Atletico Madridit në Kupën e Mbretit.

Ndeshja e parë kishte përfunduar 2-1 në të mirë të klubit katalunas, ndërsa më poshtë keni formacionet e mundshme:

Barcelona: Cillessen; S. Roberto, Pique, Macherano, Alba; Busquets, Rakitic, Denis; Messi, Suarez, Turan.

Atletico: Moya; Juanfran, Savic, Godin, Filipe Luis; Sual, Koke, Carrasco, Gajtan; Gruezmann, Torres.

Previous Evzoni edhe sot i mbyllur, ja gjendja në rrugët tjera të Maqedonisë
Next Kocijançiq: Han në Shkup do të takohet me liderët politik

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

The Appeal of Cat Food Dispenser

If a person shop hasn’t got the package you start searching for one more shop might have the offers you start searching for, jointly with the particular perfect element is.

Uncategorized 0 Comments

Tips, Formulas and Shortcuts for Business

If your company is internet, have a look at the yearly Status of Search engine marketing tactics record produced simply by SEMPO. The very initial thing anyone should do ahead

Uncategorized 0 Comments

The Newly Leaked Secrets to Vpn for Windows Disclosed

The Hidden Gem of Vpn for Windows A VPN is particularly simple download and make use of. It is far from mainly difficult or expensive to be able to establish

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply