Formacionet e mundshme, Barcelona – Atletico (Foto)

Formacionet e mundshme, Barcelona – Atletico (Foto)

Sot (e martë) është ndeshja e dytë mes Barcelonës dhe Atletico Madridit në Kupën e Mbretit.

Ndeshja e parë kishte përfunduar 2-1 në të mirë të klubit katalunas, ndërsa më poshtë keni formacionet e mundshme:

Barcelona: Cillessen; S. Roberto, Pique, Macherano, Alba; Busquets, Rakitic, Denis; Messi, Suarez, Turan.

Atletico: Moya; Juanfran, Savic, Godin, Filipe Luis; Sual, Koke, Carrasco, Gajtan; Gruezmann, Torres.

Previous Evzoni edhe sot i mbyllur, ja gjendja në rrugët tjera të Maqedonisë
Next Kocijançiq: Han në Shkup do të takohet me liderët politik

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

Ndeshjet që assesi nuk duhet humbur gjatë verës (Foto)

Edhe këtë vit do të jemi dëshmitar të ballafaqimeve të mëdha para fillimeve të kampionateve. Të ndarë në katër kontinente, skuadrat evropiane me emër nisin aventurën verore përgatitore, por edhe

Uncategorized 0 Comments

Guardiola fillon me shitje te City

Pep Guardiola i ka kërkuar klubit të tij të ri Manchester City që ta shesin kapitenin Vincent Kompany. Trajneri spanjoll do të fillojë punën në Angli nga qershori, ndërsa ka

Uncategorized 0 Comments

80% e sulmeve të zemrës mund të shmangen duke i bërë këto pesë gjëra të lehta

Sipas American Heart Association, sëmundjet e zemrës janë shkaktari kryesor i vdekjeve në SHBA. Sëmundjet e zemrës janë përgjegjëse për vdekjen e një të tretës të popullatës në të gjithë globin.

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply