Galaxy S8 shfaqet me një foto të re në publik (FOTO)

Galaxy S8 shfaqet me një foto të re në publik (FOTO)

Kemi dëgjuar thashetheme të ndryshme mbi Galaxy S8 deri tani dhe sot është publikuar një foto e re që thuhet se shfaq mu këtë pajisje.

Fotoja të cilën mund ta shihni është postuar në Weibo por fatkeqësisht, pa detaje tjera të zbuluara.

Ajo çfarë dijmë nga spekulimet e shumta është se Galaxy S8 do të jetë ndër telefonat e parë që do të përdor procesorin Snapdragon 835 dhe do të vijë me RAM memorie të kapacitetit prej 6GB.

Samsung pritet të shfaq Galaxy S8 dikur gjatë muajit mars. Pajisja pritet të dalë në shitje gjatë muajit prill.

Previous Kocijançiq: Han në Shkup do të takohet me liderët politik
Next Lloris objektiv i Real Madridit

About author

You might also like

Nano Tech 0 Comments

Galaxy S8 me grafikë dhe procesor të jashtëzakonshëm

Sipas një raporti të ri nga SamMobile, thuhet se Galaxy S8 do të paketoj procesorin Exynos 8895 dhe në të njejtën kohë do të ketë të integruar çipin ARM Mali-G71

Nano Tech 0 Comments

Huawei prezanton zyrtarisht modelin Honor 6X

Huawei ka njoftuar për lansimin e një modeli të ri të telefonit të saj, Honor 6X dhe ky model vjen me një ekran me diagonalen prej 5.5 inç. Ekrani në

Nano Tech 0 Comments

Një Audi e veçantë: RS6 me ngjyrë të kaltër – brenda dhe jashtë (Video)

RS6 karakterizohet nga shpejtësia, fuqia dhe rehatia, sikurse edhe nga pamja. Në automobilin me 605-kuaj fuqi, është punuar në dukjen e jashtme dhe të brendshme, duke e kthyer në një

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply