Galaxy S8 shfaqet me një foto të re në publik (FOTO)

Galaxy S8 shfaqet me një foto të re në publik (FOTO)

Kemi dëgjuar thashetheme të ndryshme mbi Galaxy S8 deri tani dhe sot është publikuar një foto e re që thuhet se shfaq mu këtë pajisje.

Fotoja të cilën mund ta shihni është postuar në Weibo por fatkeqësisht, pa detaje tjera të zbuluara.

Ajo çfarë dijmë nga spekulimet e shumta është se Galaxy S8 do të jetë ndër telefonat e parë që do të përdor procesorin Snapdragon 835 dhe do të vijë me RAM memorie të kapacitetit prej 6GB.

Samsung pritet të shfaq Galaxy S8 dikur gjatë muajit mars. Pajisja pritet të dalë në shitje gjatë muajit prill.

Previous Kocijançiq: Han në Shkup do të takohet me liderët politik
Next Lloris objektiv i Real Madridit

About author

You might also like

Nano Tech 0 Comments

Samsung e lanson zyrtarisht Gear 360

Siç ishte planifikuar, Samsung ka lansuar kamerën e saj të re Gear 360. Pajisja tani është në dispozicion në Korenë e Jugut fillimisht – por e njëjta do të jetë

Nano Tech 0 Comments

Samsung lanson versionet e reja të J7 dhe J5!

Pas shumë rrjedhjeve të mëparshme, Samsung Galaxy J7 (versioni 2016) dhe Galaxy J5 (versioni 2016) janë lansuar sot edhe zyrtarisht. Galaxy J7 i ri, i cili është më i fuqishëm

Nano Tech 0 Comments

Samsung Galaxy A8 shihet online!

Galaxy A8 është spekuluar nëpër blogjet e ndryshme gjatë muajit të fundit dhe tani pajisja është parë e listuar në FCC. Kjo pajisje thuhet se do të ketë ekran 5.7”

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply