Lloris objektiv i Real Madridit

Lloris objektiv i Real Madridit

Tashmë është raportuar për një emër të ri në portën e Real Madridit gjatë verës.

Bëhet fjalë për Hugo Lloris, ku sipas The Sun, tashmë Los Blancos kanë filluar hapat e parë për portierin e Tottenhamit.

Portieri francez ka rinovuar me Spurs deri në vitin 2022, por kjo nuk pritet të ndal klubin spanjoll për ta sjell atë në Santiago Bernabeu.

Për Lloris ka shfaqur interesim edhe Chelsea, por gjithmonë si alternativ e Thibaut Courtois.

Reali është i gatshëm të dyfishon rrogën e 30-vjeçarit. /Telegrafi

Previous Galaxy S8 shfaqet me një foto të re në publik (FOTO)
Next Debuton telefoni i mençur me baterinë që zgjatë tre ditë!

About author

You might also like

Uncategorized 0 Comments

Ky është orari i ndeshjeve çerekfinale në Ligën e Kampionëve

Janë mësuar edhe çiftet e çerekfinales në Ligën e Kampionëve, pas shortit të hedhur sot në Nyon të Zvicrës. Bayerni, Barcelona, e Reali kanë evituar njëra tjetrën në këtë fazë

Uncategorized 0 Comments

Real Madridi në finale të Kupës së Botës për klube

Real Madrid ka shënuar fitore kundër Club America me rezultat 2-0. Skuadra e Zinedine Zidane luajti me përbërjen më të mirë në këtë ndeshje, ku nuk mungoi as fituesi i

Uncategorized 0 Comments

Kush po e keqpërdor emrin e Majlindës dhe Norës?

Driton Kuka, trajneri i Majlinda Kelmendit dhe Nora Gjakovas ka reaguar në lidhje me hapjen e llogarive false të xhudisteve. Sipas Kukës, njerëz të papërgjegjshëm po ia keqpërdorin emrin dy

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply