Zyrtare: Galaxy S8 zbulohet më 27 shkurt!

Zyrtare: Galaxy S8 zbulohet më 27 shkurt!

Samsung do të njoftoj datën zyrtare të lansimin të Galaxy S8 më 27 shkurt.

Drejtori i komunikimit mobil në Samsung ka bërë të ditur se lansimi zyrtar i telefonit do të lansohet zyrtarisht në Kongresin Botëror Mobil.

Kompania ka rezervuar një ngjarje mediale përgjatë MWC, mirëpo Galaxy S8 nuk do të zbulohet aty, edhepse sipas disa raporteve thuhet se kompania me këtë rast do të tregoj një video reklamuese një minutëshe të pajisjes.

Prej asaj çka kemi dëgjuar deri më tani, Galaxy S8 do të bëhet zyrtar në një ngjarje që do të mbahet në Nju Jork më 29 mars, dhe do të dal në shitje më 21 prill.

Previous Vendkalimi kufitar Evzoni edhe më tej i mbyllur
Next Mot me diell me temperaturë deri në 20 gradë Celsius

About author

You might also like

Nano Tech 0 Comments

WhatsApp me tipare të reja, të ngjashme me SnapChat!

WhatsApp ka lansuar disa tipare të reja të ngjashme me ato të rivalit Snapchat përmes të cilave përdoruesit mund të vizatojnë në foto. Aplikacioni i mesazheve i cili është nën

Nano Tech 0 Comments

Instagram zgjat videot deri në 60 sekonda

Përdoruesit e Instagram do të shohin shumë më shumë përmbajtje nga përdoruesit e tyre, në videot e tyre përkatësisht. Rrjeti social në pronësi të Facebook, Instagram sot ka njoftuar se

Nano Tech 0 Comments

Nga këta telefona të vjetër, mund të përfitoni mjaftë para (Foto)

Në kohën e telefonave të mençur, të gjithë mendojnë se telefonat e vjetër vetëm sa zënë vend nëpër rafte, sepse vlera e tyre është zero. Mirëpo, ka raste që tregojnë

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply