Ngjarjet e fundit në Kuvend, BDI mblidhet në Reçicë të Vogël

Ngjarjet e fundit në Kuvend, BDI mblidhet në Reçicë të Vogël

Siç njoftuan nga Bashkimi Demokratik për Integrim për Portalb, ministrat dhe deputetët e kësaj partie janë duke u mbedhur në Reçicë të Vogël të Tetovës në lidhje me ngjarjet e sotme në Kuvendin e Maqedonisë, njofton Portalb.mk.

Nga kjo parti bëjnë të ditur se takimi realizohet që të shqyrtohen opsionet për zgjidhjen e situatës së fundit, por se për detajet dhe vendimet që do të merren do të informojnë pas mbledhjes.

Previous Sulmohet rëndë Ziadin Sela, mirëpo gjendja e tij është jashtë rezikut për jetë
Next SHGM dhe SPGM dhe organizatat evropiane mediale kërkojnë mbrojtje të gazetarëve nga dhuna

About author

You might also like

Maqedoni 0 Comments

BFI paraqet rregulloren e “Zeqatit” për muslimanët në Maqedoni

Zekati është një ndër 5 shtyllat kryesore në fenë Islame dhe i obliguar për besimtarët musliman. Kjo shtyllë nënkupton shpenzimin e një pjese të pasurisë së caktuar nga ligji islam,

Maqedoni 0 Comments

Vazhdon seanca e Komisionit Kuvendor për raportin e Janevës

Komisioni Kuvendor për sistem politik dhe marrëdhënie mes komiteteve, sot në ora 11 do të duhet ta vazhdojë seancën për shqyrtimin e raportit gjashtë mujor të prokurores special, Katica Janeva,

Maqedoni 0 Comments

TIM kërkon që institucionet të ndërmarrin hapa konkrete pas revizionit në Ministrinë së Arsimit

“Transparency International Macedonia” (TIM), u bën thirrje institucioneve kompetente që të veprojnë pas publikimit të të dhënave të Raportit përfundimtar të revizorit shtetëror kompetent për revizionin e realizuar të raporteve

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply