Ngjarjet e fundit në Kuvend, BDI mblidhet në Reçicë të Vogël

Ngjarjet e fundit në Kuvend, BDI mblidhet në Reçicë të Vogël

Siç njoftuan nga Bashkimi Demokratik për Integrim për Portalb, ministrat dhe deputetët e kësaj partie janë duke u mbedhur në Reçicë të Vogël të Tetovës në lidhje me ngjarjet e sotme në Kuvendin e Maqedonisë, njofton Portalb.mk.

Nga kjo parti bëjnë të ditur se takimi realizohet që të shqyrtohen opsionet për zgjidhjen e situatës së fundit, por se për detajet dhe vendimet që do të merren do të informojnë pas mbledhjes.

Previous Sulmohet rëndë Ziadin Sela, mirëpo gjendja e tij është jashtë rezikut për jetë
Next SHGM dhe SPGM dhe organizatat evropiane mediale kërkojnë mbrojtje të gazetarëve nga dhuna

About author

You might also like

Maqedoni 0 Comments

FSSH: Prej tani në farmacitë do të ketë më shumë ilaçe me recetë

Për 80 milionë denarë shtesë prej dje janë rritur mjetet e dedikuara për kuota për medikamente me recetë që do të thotë se prej tani në farmacitë do të ketë

Maqedoni 0 Comments

Aksident i rëndë në Shkup, ndërron jetë një djalosh 22 vjeçar

Një djalosh ka humbur jetën në një aksident të rëndë komunikacioni, mbrëmë rreth orës 23:15 minuta, në rrugën lokale Shkup – Vodno e Mesme, njofton Portalb. Në aksident, ka marrë

Maqedoni 0 Comments

Vetëm VMRO-DPMNE shkon në zgjedhjet e 5 qershorit, partitë tjera i bojkotojnë

VMRO­-DPMNE-­ja dorëzoi lista të kandidatëve, LSDM­-ja, BDI-­ja dhe PDSH­-ja nuk shkojnë në zgjedhje VMRO­-DPMNE-­ja në Komisionin Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) mbrëmë dorëzoi lista me emrat e kandidatëve për deputetë, për zgjedhjet

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply