Ndalesë për kamionët në rrugën Strugë – Qafëthanë

Ndalesë për kamionët në rrugën Strugë – Qafëthanë

 Në rrugën Strugë – vendkalimi kufitar Qafëthanë sot në mesditë është vendosur ndalesë për qarkullim të automjeteve të rënda ngarkuese, informon Lidhja Auto Moto e Maqedonisë (LAMM).

Paradite, në orën 10:15, ishte vendosur ndalesë për kamionë edhe në rrugën Mavrovë – Dibër.

Previous Android Oreo vjen në Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus
Next Qeveria e Maqedonisë do ta mbajë seancën e radhës

About author

You might also like

Maqedoni 0 Comments

TËRMETI ME EPIQENDËR NË VERI TË SHKUPIT, AFËR QARKORES (FOTO)

Sipas hartave sizmologjike, tërmeti që shqetësoi Maqedoninë është disa kilometra në veri të Shkupit, në afërsi të qarkores. Sipas Qendrës Sizmike Evropiane, tërmeti ka qenë 4.4 shkallë.

Maqedoni 0 Comments

Zhbllokohet hyrja e perimeve në kufi të Shqipërisë

Maqedonia zhbllokon hyrjen në kufi të perimeve të Shqipërisë. Kamionët që ishin bllokuar në kufi, tanimë janë lejuar të hyjnë në territorin e Maqedonisë, njofton aktuale.mk Nga 9 kamionë sa

Maqedoni 0 Comments

Ja çfarë kërkon Stejt Departamenti Amerikan nga Maqedonia pas mbarimit të zgjedhjeve

Stejt Departamenti Amerikan, e ka përshëndeetur mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare në Maqedoni si hap të rëndësishëm për dalje nga kriza politike, njofton Portalb. Zëdhënësi i Stejt Departamentit, Xhon

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply