Xiaomi Mi 7 vjen me 8GB RAM

Xiaomi Mi 7 vjen me 8GB RAM

Xiaomi Mi 7 do të lansohet në Kongresin Botëror Mobil këtë muaj, kjo është konfirmuar më parë nga kompania.

Tani duket sikur ne kemi disa detaje për Xiaomi Mi 7, telefoni do të vijnë me 8GB RAM. Pajisja që zëvendëson, Mi6 vjen me zgjedhje prej 4GB ose 6GB RAM.

Mi 7 i ri gjithashtu do të marrë një numër përmirësimesh të tjera mbi ekzistimin e Xiaomi Mi 6, kjo do të përfshijë një bateri të re 4,480 mAh, e cila është dukshëm më e madhe se bateria në modelin e tanishëm.

Fuqizimi i Mi 7 do të jetë procesori i ri i lëvizshëm i Qualcomm, Snapdragon 845 dhe pajisja gjithashtu do të kenë një ekran 5.6 inç me një rezolucion FHD +. Telefoni do të vijë me tre kamera, në anën e pasme të pajisjes do të ketë dy kamera 16 megapikselëshe.

Ne do të kemi më shumë detaje rreth modelit të ri të Mi 7 kur e njëjta të lansohet në Kongresin Botëror Mobil më vonë këtë muaj.

Previous Nokia po rikthehet, shet telefona më shumë se HTC, Sony, Google dhe rivalët tjerë
Next Google shet rreth 4 milionë njësi të Pixel

About author

You might also like

Maqedoni 0 Comments

Best Buy aksion në Neptun! Produktet më të shitura për vitin 2018 tani me super çmime dhe lirime të mëdha!

Best Buy aksion në Neptun! Produktet më të shitura për vitin 2018 tani me super çmime dhe lirime të mëdha!   Best Buy aksion në Neptun, produktet më të shitura

Nano Tech 0 Comments

Lucky days në Neptun prej 05-08 Nentor – lirimet më të mëdha në të gjithë asortimanin!

“Lucky days” në NEPTUN prej 05-08 nëntor me lirimet më të mëdha në të gjithë asortimanin dhe blerje deri në 48 këste me happy kredi!   Shfrytëzoni këtë “Lucky days”

Technology 0 Comments

Google shet rreth 4 milionë njësi të Pixel

Google është duke u përpjekur për shumë vite tashmë të arrijë popullaritetin me telefonat e saj. Gjiganti amerikan që njihet për motorin më të madh të kërkimit në botë ende

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply