Po vjen bashkëpunimi mes Capital T dhe Majkut

Po vjen bashkëpunimi mes Capital T dhe Majkut

Edhe një duet shumë shpejt do ta dëgjojmë në tregun muzikor shqiptar.

Tashmë është konfirmuar një bashkëpunim mes dyshes së muzikës shqiptare, të cilët njihen për shumë hite ndër vite.

Capital T dhe Majkun së shpejti do t’i shohim në një projekt të përbashkët, i cili pritet të jetë edhe një hit i fillimi vitit.

Ka qenë vetë Capital T ai që ka konfirmuar bashkëpunim nga një video teksa procesojnë xhirimet e videoklipit në montazh.

“Së shpejti”, ka qenë shkrimi që e ka shoqëruar një fotografi në llogarinë personale të Capital T.

Theksojmë se deri më tani këtë dyshe nuk e kemi parë në ndonjë bashkëpunim të tillë muzikor.

Ndryshe, dyshja ka paralajmëruar këngë të reja, por të cilat do t’i sjellin ndaras nga njëri-tjetrit. /Telegrafi

Previous Bayern Munich i bashkohet garës për Icardin
Next Porsche 718 kapet gjatë fazës së testimit, e ‘kamufluar’ vetëm me fjolla bore (Foto)

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Noizy sjell këngën e shumëpritur

Ka ardhur kënga e re e Noizyt, të cilën fansat e tij e kanë pritur qe një kohë. Kënga mban titullin “The baddest” dhe është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Showbiz 0 Comments

Eurovisioni pishman: Shqipëria do të përjashtohet nëse valëvitet flamuri i Kosovës!

Unioni i Transmetuesve Evropianë (EBU) ka vendosur ta përjashtojë Armeninë nga festivali evropian i muzikës. E gjithë kjo pasi përfaqësuesit e këtij shteti valëviten flamurin e ashtuquajturit Republika e Nagorno Karabakh.

Showbiz 0 Comments

“Pasha jetën”, lansohet dueti nga Capital T dhe Majk

Dy reperët e shumë pëlqyer të skenës shqiptare, Capital T dhe Majk, e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre muzikor që e kanë shoqëruar me videoklip. Kënga titullohet “Pasha jetën” dhe

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply