Best Buy aksion në Neptun! Produktet më të shitura për vitin 2018 tani me super çmime dhe lirime të mëdha!

Best Buy aksion në Neptun! Produktet më të shitura për vitin 2018 tani me super çmime dhe lirime të mëdha!

Best Buy aksion në Neptun! Produktet më të shitura për vitin 2018 tani me super çmime dhe lirime të mëdha!

 

Best Buy aksion në Neptun, produktet më të shitura për vitin 2018 tani me super çmime dhe lirime të mëdha! Neptun si rrjeti më i madh i shitjes me pakicë të teknikës së bardhë dhe elektronikës në Maqedoni, konsmuatorëve të saj i mundëson mundësi të shkëlyqeshme, produktet më të shitura të të gjitha kategorive këtë periudhë promotive prej 12-27.11.2018 ti marrin me lirime të mëdha.

Shikoni ofertat për: televizorë, smartphonë, tabletë, laptopë, printerë, frigoriferë, pianura dhe furra, maqina për larje dhe tharje rrobash, enëlarëse, aparate për kujdesje dhe bukuri.

Shikoni Best Buy produktet në këtë link apo në salonet e shitjes së Neptun në të gjithë Maqedoninë! krahas lirimeve të mëdha ju fitoni edhe:

– 5% cashback përgjat blerjes me NLB Happy kartelen e kobrenduar.

– Me çdo blerje me vlerë prej 30.000denarë, në happy kartelën tuaj fitoni vauçer prej 900denarë për blerje të ardhshme.

– Shopping me deri 48 këste me happy instant kredinë

Aksioni vlen prej 12 deri në 27 nëntor!

 

 

Previous Lucky days në Neptun prej 05-08 Nentor - lirimet më të mëdha në të gjithë asortimanin!
Next A Closer Look at Your Storys Topic 2 -- The story essay shortcut Interesting Tricks

About author

You might also like

Maqedoni 0 Comments

Maqedoni, vazhdon kontrolli i Listës Zgjedhore, janë hapur zyra shtesë

Kontrolli në Listën Zgjedhore (LZ) për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të caktuara për më 11 dhjetor zhvillohet pa probleme në njësitet rajonale të KSHZ-së dhe në zyrat e komunave, si

Maqedoni 0 Comments

Në Bruksel po realizohet një takim i paparalajmëruar Shekerinska-Hovit

Në Bruksel është duke u realizuar takimi i pa paralajmëruar i nënkryetares së LSDM-së, Radmila Shekerinska me euro deputetin britanik Riçard Hovit, transmeton TetovaSot. Ai, si njëri prej ndërmjetësuesve të

Maqedoni 0 Comments

Kujdes ku parkoni, “Karrotreci” dje në Shkup hoqi 96 automjete

Policia rrugore gjatë ditës së djeshme në rajonin e Shkupit ka kryer ekspertizë të gjithsej 17 fatkeqësive në komunikacion, në të cilat janë lënduar tetë persona. Siç informuan për MIA-n

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply