HAPPY WEEK në “Neptun” – Lirime të mëdha dhe deri në 48 këste pa interes në të gjithë produktet!

HAPPY WEEK në “Neptun” – Lirime të mëdha dhe deri në 48 këste pa interes në të gjithë produktet!

HAPPY WEEK aksion në “Neptun” me lirime të mëdha dhe deri në 48 këste pa interes në të gjithë produktet! Prej më 15 deri më 22 Prill, konsumatorët do të mund të pazarojnë cilindo produkt nga asortimani i Neptun me çmime promotive – haPPy dhe me deri në 48 këste pa interes me haPPy kredinë dhe deri në 24 këste pa interes me kartelë kreditore dhe me shitje sindikale.

Në javën me lirime të mëdha dhe këste pa interes, klientët mund të gjejnë zgjidhje të madhe të: televizoriëve, frigoriferëve, lavatriçeve, pianurave, furrave, tharëseve të rrobave, laptopëve dhe tabletëve, celularëve të mençur, trotinetëve elektrik, aparateve të vogla për shtëpi dhe aparateve për kujdesje dhe bukuri nga brendet: Samsung, LG, Huawei, Sony, Apple, Grundig, Electrolux, Candy, Asus, Acer, Lenovo, Fuego, Bosch, Rowenta, Tefal, Philips. Ofertën e “Happy week”, mund ta shihni në https://www.neptun.mk/.

 

Si shtesë “Neptun” ofron edhe zgjidhje të gjërë të shërbimeve për klientët e programës për besnikëri, instant krediti, garancione shtesë, mënyra të ndryshme të transportit, online blerje dhe produktin më të ri kartelën kreditore të kobrenduar me NLB, haPPy MasterCARD. Me këtë, konsumatorët e Neptun mund të fitojnë mundësi për një eksperiencë blerëse me kualitet të lartë.

“Neptun” është zingjiri më i madhë i shtijes me pakicë në Maqedoni për produkte të teknikës së bardhë, aparateve për shtëpi, televizorëve, kompjuterëve, laptopëve, celularëve të mençur, produkteve për kujdesje dhe bukuri. “Neptun” është pjesë e grupacionit “Balfin” e cila në Maqedoni është aktuale me ndërtimin e qendrës tregtare “East Gate”.

Previous Do you an VPN
Next Top Vpn For Mobile phone Google android

About author

You might also like

Maqedoni 0 Comments

OEMVP në takim me Zëvendësministrin plotësues të Financave Kire Naumov

Kryetari i Odës Ekonomike të Maqedonisë Veri-Perëndimore, Nebi Hoxha, sot realizoi takim me Zëvendësministrin plotësues të Financave Kire Naumov. Në takim u diskutua për gjendjen aktuale parazgjedhore dhe ndikimin e

Maqedoni 0 Comments

Kriza në Maqedoni, anulohet takimi i Vjenës

Ka dështuar takimi i liderëve të partive politike të Maqedonisë për zgjidhjen e krizës politike, i paraparë të mbahet të premten në Vjenë të Austrisë, njofton REL. Në një njoftim

Maqedoni 0 Comments

Gjermania do të hapë përfaqësi rajonale në Shkup

Përfaqësi rajonale e ekonomisë gjermane do të hapet në Shkup muajin e ardhshëm, paralajmëroi Holge Tolksdorf, shef i drejtorisë për BE dhe zgjerim, Evropën Juglindore dhe Turqinë në Ministrinë federale

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply