Lucky Days në Neptun prej 27.06 – 02.07 – Lirimet më të mëdha në gjithë asortimanin

Lucky Days në Neptun prej 27.06 – 02.07 – Lirimet më të mëdha në gjithë asortimanin

Në periudhën prej 27.06-02.07 në “Neptun” ka aksion të madhë “Lucky Days” me lirime të mëdha në të gjithë asortimanin dhe shopping deri në 60 këste me haPPy instant kredinë. Këto “Ditë me fat” të lirimeve në “Neptun” konsumatorët për herë të parë do të kenë mundësinë të pazarojnë me deri 60 këste me haPPy instant kredinë mundësi e shkëlqyeshme që blerësit të akomodohen përgjatë blerjes.

 

Blerësit në “Neptun” do të mund të gjejnë zgjidhjen më të madhe të: Televizorëve, Frigoriferëve, Lavatriçeve, Pianurave, Furrave, Laptopëve, Celulraëve, Tritonetëve elektrik, Aparateve të vogla për amvisëri dhe aparateve për kujdesje dhe bukuri nga brendet: Beko, Samsung, LG, Sony, Bosch, Electrolux, Candy, Asus, Acer, Apple, Lenovo, Fuego, Bosch, Tefal, Rowenta etj. E gjithë oferta për “Lucky Days” mund të shihet në https://www.neptun.mk

 

“Neptun” ka zgjidhje të gjërë të opsioneve për klientët si: programa për besnikëri, instant krediti, garancione shtesë, oferta të ndryshme për transport, online blerje, kartelë kreditore me cashback haPPy MasterCard.

 

Para një muaji “Neptun” lansoi aplikacionin celularë NEPTUN për online blerje të cilën do të mund ta shkarkoni falas në App Store ose në Play Store. Përkrahë online blerjes, aplikacioni celularë u mundëson klientëve që të informohen për promocionet aktive në mënyrë më të lehtë. Me aplikacionin e ri konsumatorët munden sigurtë dhe shpejtë t’i blejnë produktet e dëshiruara me kualitet dhe garanci në kompaninë amë të cilës mund t’i besojnë me informatat personale dhe të holla përgjat online blerjes.

 

“Neptun” është rrjeti më i madhë i shitjes me pakicë për produkte të teknikës së bardhë, aparateve për amvisëri në Maqedoni dhe është aktiv tash 21 vjet. Me brende të njohura si: Beko, LG Samsung, Sony, Apple, Bosh, Asus, Huawei, Hitachi, Fuego etj., “Neptun” është pozicionuar si lider absolut në tregun e shtetit. “Neptun” është pjesë e grupacionit “Balfin” e cila në Maqedoni është aktuele me ndërtimin e qendrës tregtare “East Gate”

Previous Komuna e Çairit organizon pritje të kampionit Besir Alili, Qyteti i Shkupit ende s’ka vendosur për shpërblimin
Next Zyber Avdiu dhe Emine Toska publikojnë hitin e ri “Si n’Dubai” (Video)

About author

You might also like

Maqedoni 0 Comments

Maqedoni, vazhdon kontrolli i Listës Zgjedhore, janë hapur zyra shtesë

Kontrolli në Listën Zgjedhore (LZ) për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të caktuara për më 11 dhjetor zhvillohet pa probleme në njësitet rajonale të KSHZ-së dhe në zyrat e komunave, si

Maqedoni 0 Comments

BDI-ja bojkoton zgjedhjet në Maqedoni

Partia “Bashkimi Demokrat për Integrim” nuk do të marrë pjesë në zgjedhjet e 5 qershorit që do të mbahen në Maqedoni. Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësi i kësaj partie, Bujar

Maqedoni 0 Comments

Çavkov kërcënon “huliganët” e revolucionit laraman. Ju kemi xhiruar!

Mitko Çavkov përmes televizionit Kanal5, ka shprehur shpresë që miqtë tonë nga ShBA dhe BE do të bëjnë përpjekje plotësuese për organizimin e takimit të liderëve, sepse vetëm dialogu politik

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply