Zyber Avdiu dhe Emine Toska publikojnë hitin e ri “Si n’Dubai” (Video)

Zyber Avdiu dhe Emine Toska publikojnë hitin e ri “Si n’Dubai” (Video)

Dy këngtarët më atraktiv të skenës muzikore shqiptare, Zyber Avdiu dhe Emine Toska, lansuan një hit veror që e titulluan “Si n’Dubai “, kenga per një kohë shumë të shkurtë pushtoi zemrat e publikut, duke paralajmëruar se do jetë hit i kësaj verë. Video klipi u realizua në destinacione të ndryshme duke përshkruar në menyrën maestrale bukuritë e bregdetit shqiptar.

 

Previous Lucky Days në Neptun prej 27.06 - 02.07 - Lirimet më të mëdha në gjithë asortimanin

About author

You might also like

Showbiz 0 Comments

Genci dhe Lyrical Son bashkohen për këngën e re (Foto)

Genc Prelvukaj po vjen me bashkëpunim të ri muzikor. Kësaj radhe Genci do të bashkojë forcat me reperin Lyrical Son. Dyshja do të publikojë këngën me titull “A tmerr malli”.

Showbiz 0 Comments

Kjo është përgjigjëja që i japin Edita dhe Zyberi atyre që flasin,

Edita Gashi dhe Zyber Avdiu kanë publikuar pak ditë më parë këngën “Folni Folni”. Është prekur këtë herë një subjekt me të cilin përballemi çdo ditë. Askujt nuk i pëlqen

Showbiz 0 Comments

Flori me mesazh dashurie, kë e dashuron ai nga dita e parë?

Flori Mumajesi njihet si këngëtar mjaft melankolik me balada të fuqishme.Ai nuk heziston që edhe në rrjetet sociale të ketë shprehje romantike. Në një postim të fundit ai shihet i

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply