Uncategorized

Uncategorized 0 Comments

Formacionet e mundshme, Juventus-Lyon

Juventusi do të tentojë të marrë fitore për ta siguruar një vend në fazën nokaut. Zonja e Vjetër do të luajë me skuadrën më të mirë dhe mund ta ndërrojë

Uncategorized 0 Comments

Zyrtare: Interi shkarkon Frank De Boerin

Klubi italian ka bërë të ditur se ka shkarkuar trajnerin e deritanishëm, holandezin Frank De Boer. Siç shkruajnë mediat e huaja, transmeton Telegrafi, De Boer, përkohësisht do të zëvendësohet nga

Uncategorized 0 Comments

Formacionet e mundshme: City – Barcelona (Foto)

Sonte do të zhvillohen ndeshjet fazës së dytë grupore të Ligës së Kampionëve.  Padyshim që takimi kryesor zhvillohet në stadiumin anglez të Etihad Stadium të Manqesterit, ku Manchester City e

Uncategorized 0 Comments

Skuadrat me më së shumti goditje në portë pas javës së dhjetë në La Liga

Fillimi i sezonit 2016/17 në La Liga nuk ka pasur shumë befasi në renditje. Skuadrat e mëdha prijnë në tabelë, por edhe kur flasim për goditjet në portë këtë sezon. Real

Uncategorized 0 Comments

Shkarkimi i De Boer mund të vijë gjatë ditës

Pas humbjes së Interit ndaj Sampdorias me rezultat 1-0, trajneri i Interit, Frank De Boer, rrezikon seriozisht shkarkimin. Sipas Rai Sport, situata e teknikut holandez te Nerazzurrët është mjaftë brengosëse. Humbja

Uncategorized 0 Comments

Barcelona – Man.City: Formacionet e mundshme (Foto)

Barcelona dhe Manchester City do të takohen në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndeshja do të fillojë në ora 20:45 dhe luhet në stadiumin katalonas të Nou Campit. Mediat ndërkombëtare

Uncategorized 0 Comments

Berisha mbetet te Atalanta, pasi Lazio po kërkon këta portierë

Skuadra e Lazios duket se nuk ka më besim tek Etrit Berisha. Pasi e huazoi tek Atalanta në këtë verë, drejtuesit e klubit duket se tashmë nuk kanë objektiv që

Uncategorized 0 Comments

Klubi i ri i Thiago Silvas nuk do t’iu pëlqejë aspak tifozëve të Milanit

Juventusi do ta konsiderojë mundësinë e afrimit të yllit të Paris-Saint-Germain, Thiago Silva. Sipas Tuttosport, Bianconerër janë të interesuar për lojtarin , ndërsa tashmë agjenti i brazilianit e ka konfirmuar

Uncategorized 0 Comments

Guardiola e dëshiron yllin e Bayernit (Foto)

Mesfushori anësor i Bayernit, Kinglsey Coman mund të largohet në fund të stinorit. Francezi ka shkëlqyer në Bayern që nga transferimi prej gjigantit italian Juventus. Ishte trajneri spanjoll Pep Guardiola

Uncategorized 0 Comments

Xhakës nuk do t’i pëlqejë aspak deklarata e Chamberlain rreth kartonit të kuq

Anësori i Arsenalit, Alex Oxlade-Chamberlain, ka folur pas ndeshjes për kartonin e kuq të Granit Xhakës ndaj Swanseas. Anglezi tha se ishte një përjashtim i merituar për mesfushorin shqiptar dhe se