Uncategorized

Uncategorized 0 Comments

Nga këta telefona të vjetër, mund të përfitoni mjaftë para (Foto)

Në kohën e telefonave të mençur, të gjithë mendojnë se telefonat e vjetër vetëm sa zënë vend nëpër rafte, sepse vlera e tyre është zero. Mirëpo, ka raste që tregojnë

Uncategorized 0 Comments

Arbresha sjell medaljen historike në Maqedoni

Edhe një medalje e kupës Evropiane në Xhudo do të vjen në Maqedoni. Në garat e Kupës Evropiane Cluj Napoka 2016 që u mbajtën në Rumani, Arbresha Rexhepi garoi në

Uncategorized 0 Comments

Futbollistët e Leicesterit shpërblehen me këto super vetura luksoze (Foto)

Titulli i kampionit të Ligës Premier i ka sjell edhe të mira personale futbollistëve të Leicester Cityt. Në fakt, ata së shpejti do të shpërblehen edhe me nga një veturë

Uncategorized 0 Comments

Kompany hyn në histori të Ligës së Kampionëve

Manchester City është eliminuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Citizens u mposhtën nga skuadra e Real Madridit me rezultat të përgjithshëm 1:0. Ndërkohë, ekipi anglez ka humbur edhe shërbimet

Uncategorized 0 Comments

Raiola: Ibra në Milan, Pogba nuk shkon te Chelsea

Agjenti Mino Raiola thotë se ylli i PSG-së, Zlatan Ibrahimovic ‘mund të kthehet në Milano” dhe zbulon “se ka qenë shumë afër blerjes së ekipit të Romës”. Corriere della Sera

Uncategorized 0 Comments

Flamuri shqiptar i gdhendur tek kupa e Ligës së Evropës (Foto)

Liga e Evropës sot do ti mëson dy finalistë pas përballjes mes Liverpool-Villareal dhe Sevilla-Shakhtar Donetsk. Në kupën e Ligës së Evropës të gjithë flamujt e shteteve pjesëmarrëse janë të

Uncategorized 0 Comments

Messi nuk është favorit: Këta janë emrat potencial për ta fituar “Topin e Artë”

Lufta për “Topin e Artë” do të jetë më ndryshe se në vitet e fundit, kur dominonin Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi. Ky i fundit nuk është duke kaluar një

Uncategorized 0 Comments

Reali arrin rekordin e Arsenalit në Ligën e Kampionëve

Real Madrid është finalisti i dytë pas Atletico Madridit në garën më prestigjioze evropiane për klube. Madrilenët triumfuan me rezultat minimal prej 1:0 kundër Manchester Cityt në gjysmëfinale të Ligës

Uncategorized 0 Comments

Pronarët e iPhone 6 Plus përdorin dyfish më shumë internet në mobil! A e dini pse?

A e keni ditur se nga zgjedhja juaj e telefonit ju mund të ndikoni drejtpërdrejt sasinë e përdorimit të internetit në mobil? Një raport i fundit i publikuar nga kompania

Uncategorized 0 Comments

Samsung bën gati modelin Galaxy Tab 4 Advanced

Samsung njihet si njëra ndër kompanitë të cilat dëshirojnë që të lansojnë shumë pajisje të ndryshme mobile brenda vitit. Dhe natyrisht gjatë vitit lansohen shumë modele të ndryshme, në periudha