Zyber Avdiu dhe Emine Toska publikojnë hitin e ri “Si n’Dubai” (Video)

Dy këngtarët më atraktiv të skenës muzikore shqiptare, Zyber Avdiu dhe Emine Toska, lansuan një hit veror që e titulluan “Si n’Dubai “, kenga per një kohë shumë të shkurtë pushtoi zemrat e publikut, duke paralajmëruar se do jetë hit i kësaj verë. Video klipi u realizua në destinacione të ndryshme duke përshkruar në menyrën maestrale bukuritë e bregdetit shqiptar.